سوالات متداول

راهنمایی سوالات

درباره محصولات سایت

چطور به الو وسیله اعتماد کنم؟
الو وسیله با ۱۰ سال سابقه فروش حضوری با نام فروشگاه آسمان واقع در آدرس موجود در سایت کماکان علاوه بر فروش حضوری این امکان را فراهم آورده است که مشتریان عزیز بدون محدودیت جغرافیایی از خدمات فروشگاه آسمان با نام دامنه الو وسیله بر بستر اینترنت نیز استفاده نمایند. همچنین ما برای دریافت نماد اعتماد تجارت الکترونیک یا همان اینماد و درگاه ایمن پرداخت بانکی زرین پال تمام مدارک لازم را ارائه نمودیم تا توانسته ایم اعتماد حامیان مصرف کننده را جلب نماییم. و شایسته ارائه محصولات شویم. امیدواریم که این پاسخ مورد تایید شما قرار گرفته باشد.
زمان ارسال خرید نهایی شده چقدر است؟
طبق تعهد پست جمهوری اسلامی ایران ۲۴ الی ۷۲ ساعت در روزهای اداری می‌باشد. (با توجه به افزایش ترافیک و حجم مرسوله های پستی در ماه بهمن و اسفند ،ارسال بسته های پستی توسط اداره پست ممکن است با تاخیر صورت گیرد.)
آیا الووسیله نسبت به ارسال سفارش ها متعهد است؟
الووسیله رضایت مشتری را اصل فروش قرارداده است و تمام چهارچوب فروش بر این اصل تعیین شده و طبق آن عمل می‌شود.
چطور می‌توانم سفارشم را پیگیری کنم ؟
همه ی مرسولات دارای کد پیگیری می باشند و با مراجعه به لینک زیر می‌توانید از آخرین وضعیت مرسوله مطلع شوید. کد پیگیری مرسوله از طریق پیامک و یا با ورود به سایت و وارد کردن نام کاربری و رمز ورود قابل نمایش است.
نحوه لغو سفارش
تا زمانی که خرید خود را نهایی نکرده اید می توانید خرید را لغو نمایید.
نحوه عودت کالا ؟
اگر كالايي كه دريافت نموده ايد با آنچه كه در سايت سفارش داده ايد مغايرت داشته و يا كالای خريداري شده از الووسیله سالم به دست شما نرسيده باشد شما مي توانيد از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۳۶۹۴۲۴۵۳۴ موضوع را پیگیری نمایید.
نحوه پرداخت سفارش ؟
الو وسیله تمام تلاش خود را انجام می دهد که ایمن ترین درگاه بانکی  را در اختیار مشتریان خود قرار دهد . از این رو همکاری با زرین پال این امکان را فراهم آورده است که مشتریان به راحتی و با نهایت اطمینان و امنیت از طریق درگاه های زرین پال پرداختی امن را با تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پیش رو داشته باشند.
هزینه ارسال سفارش چگونه محاسبه می‌شود؟
هزينه‌هاي پست و ارسال كالا طبق تعرفه پست جمهوري اسلامي محاسبه مي گردد و به وزن كالا و مسافتي كه قرار است به آنجا ارسال گردد وابسته است، لازم به ذكر است الو وسیله همواره سعي بر آن دارد تا هزينه هاي مربوط به ارسال كالا را جهت رفاه مشتريان حدالمقدور كاهش دهد.
چگونگی ارسال محرمانه ؟
امروزه با توجه به مشكلات متعدد اجتماعي و ناهنجاري هاي موجود در جامعه ،رعايت مسائل امنيتي و محرمانه نگه داشتن اطلاعات شخصي بسيار با اهميت است،لذا الووسیله تمام سعی خود را در راستاي حفظ اطلاعات و حريم شخصي مشتريان و ارسال سفارش  به كار گرفته است، بدين ترتيب كه كالاي خريداري شده تنها در بسته بندي‌هاي خاص به گونه‌اي كه قابل تشخيص براي ديگران نباشد ارسال مي‌گردد و مامور پست به هیچ عنوان از محتویات داخل بسته اطلاعی ندارد البته شما مي‌توانيد شخص تحويل گيرنده را نیز مشخص نماييد تا كالاي ارسالي به غير از خودتان به شخص ديگري تحويل نگردد
سوالی دارید؟در خدمتیم.
X